Haber Detayı
25 Ekim 2013 - Cuma 18:48
 
Adnan Köşker Aday Adayı Oldu
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, aday adaylığı dosyasını AK Parti Gebze ilçe başkanı Cemalettin Kaflı’ ya teslim etti.
SİYASET Haberi
Adnan Köşker Aday Adayı Oldu

AK Parti Gebze ilçe binası gelen kalabalık yüzünden doldu, taştı. Başkan Köşker’in aday adaylığı açıklamasını birçok kişi ayakta izlemek zorunda kalırken insanlar sokakları bile doldurdu. İş ve siyaset dünyasının önemli isimleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, AK Parti il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyesi ve çok sayıda basın mensubu aday adaylığı açıklamasını takip etti.

KAFLI, KÖŞKER’E TEŞEKKÜR ETTİ
Adaylık dosyası öncesi kısa bir selamlama konuşması yapan AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, bazı partilerin gösterecek aday dahi bulamazken AK Parti’nin ak kadrolarının kente ve insana hizmete talip olduğunu dile getirdi. Kaflı, “Adaylarımızın çokluğu, partimizin demokrasinin güvencesi olduğunun bir göstergesi. Kentimize bugüne kadar kazandırdığı hizmetlerden ve projelerden ötürü belediye başkanımıza teşkilatlarımız adına teşekkür ediyorum. Kendisine başarılarının devamını diliyorum” dedi.

YENİDEN HİZMETE TALİP OLDU


AK Parti Gebze İlçe Başkanlığı binasını dolduran kalabalık bir heyet önünde aday adaylığı başvuru dosyasını İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı’ya teslim eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, yapılan hizmetler ve yatırımlarla marka şehir olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Gebze’ye ikinci dönemde hizmete talip olduğunu söyledi. Yapılan yatırımlarla modern bir altyapı ve üstyapıya sahip bir Gebze inşa etmenin haklı gururunu yaşadıklarını vurgulayan Başkan Köşker, “Rabbim nasip ederse, teşkilatlarımızın, milletvekillerimizin, bakanlarımızın desteği ve Sayın Başbakanımızın münasip görmesiyle ikinci hizmet dönemimizde; sosyal-kültürel projelere ağırlık vererek kentimize hak ettiği kimliği kazandırmak ilk hedefimiz olacak. İnsanların yaşamak zorunda olduğu bir şehir değil, yaşamaktan keyif aldığı bir şehir hedefinde emin adımlarla sizlerin ve vatandaşlarımızın desteğiyle ilerleyeceğiz. Kentimize hayırlı olsun” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Belediye, Başkanı, Adnan, Köşker, aday, adaylığı, dosyasını, AK, Parti, G
Yorumlar
Haber Yazılımı