Haber Detayı
24 Ağustos 2017 - Perşembe 15:07
 
Akbulut 'Biz Büyük Bir Aileyiz'
AK Parti'de yaşanan kongre süreci doğrultusunda Genel Merkez ve İl Başkanlığı tarafından ilçe başkanlığına tekrar aday gösterilen AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut basın toplantısı düzenledi
SİYASET Haberi
Akbulut 'Biz Büyük Bir Aileyiz'

AK Parti Bir Dava Hareketidir

AK Parti İlçe binasında düzenlenen toplantıya Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyesi İsmail Demir, İlçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkan ve yöneticileri, mahalle başkanları ve partililer katıldı.

AK PARTİ BİR DAVA HAREKETİDİR

Yapılan toplantıda kongre süreci ve yapılacaklar hakkında bilgiler veren Osman Akbulut yaptığı açıklamada "AK Parti bir dava hareketidir. AK Parti bu milletin eseridir. Bizler yalnızca bu milletin neferleri olduk. Halkımız için için canla başla çalışıp hem ülkemize hemde ilçemize hizmet etmek için görev yapıyoruz. Kurucu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği direktifler doğrultusunda görevlerimizi en iyi şekilde yapmak için çabalıyoruz. Benimle birlikte partimizin en kademesine kadar görev yapan tüm arkadaşlarımız hizmet sevdalısı ülke sevdalısıdırlar.

 

İSTİŞARELER SONUCU DEVAM ETMEMİZ İSTENDİ

Malum süreç içersinde partimizde bir takım değişiklikler ve yeni heyecanları kadrolara katmak için zaman zaman kongre süreçleri yaşanmaktadır. Gerek Genel Merkezimiz gerek İl Başkanlığımız olsun teşkilatlar ile yaptığı istişareler sonrası İlçe Başkanlığına devam etmemiz konusunda şahsıma tebliğde bulunulmuştur. Göreve devam etmemiz konusunda bizleri destekleyen Genel Başkan Yardımcımıza, milletvekillerimize, İl Başkanımız ve yönetimine, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Dilovası Belediye Başkanımız Ali Toltar'a, ilçe yöneticilerimize, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, meclis üyelerimize, mahalle başkanlarımıza ve partililerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Biz büyük bir aileyiz. Bu aile ile bu güne kadar birçok seçimde geceli gündüzlü çalışarak büyük başarılar elde ettik. Tüm arkadaşlarımız gerek evlerinden, gerek ailelerinden gerekse maddi imkânları konusunda hep fedakârlıklar yaptı ve partimiz her geçen seçimde daha çok oy alarak yoluna devam etti. Tabi bizlerde insanız zaman zaman eksikliklerimiz vardır. Hatalarımız olmuştur. Ancak hep bunları düzelterek yol yürüdük. Belediye Başkanımızla bir olduk ve ilçemize daha güzel hizmet gelmesi için mücadele ettik. Etmeye de devam edeceğiz.

 

DİLOVASI'NI BÜTÜNLEŞTİRECEK BİR YÖNETİM OLUŞTURACAĞIZ

Bu süreçte İlçemiz tarihinde ilk defa bir milletvekili çıkartı. Bundan sonraki adımda milletvekilimiz Cemil Yaman ve Belediye Başkanımız Ali Toltar ile muhtarlarımız ve STK'larımız ile istişareler yaparak Dilovası'nı bütünleştirecek güzel bir yönetim oluşturacağız. Yapacağımız liste 25 kişiden 15'e düşmüş olsada şuna eminimki görev alamayacak tüm arkadaşlarımın da en az görev alacak arkadaşlar kadar çalışacağına inanıyorum. Çünkü şuan görev yaptığım 25 arkadaşımda birbirinden değerli ve bu davaya inanmış arkadaşlardır. Allah onların hepsinden, mahalle başkan ve yöneticilerimizden, Kadın kolları ve Gençlik Kollarımızdan razı olsun. Onlarla çok güzel bir ekip olduk. Olmaya da devam edeceğiz. 

 

KONGREMİZİ HALAYLAR ÇEKEREK GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

Şimdi bize düşen görev halaylarla yapacağımız kongremiz olacaktır. 15 Temmuz akşamı Dilovası'nda kardeşliğin nasıl olduğunu kenetlenmenin nasıl olduğunu hep birlikte gördük. Bundan sonrada kardeşlik duygularımız dahada artacak ve daha çok kenetleneceğiz. Bizim sevdamız Dilovası bizim sevdamız ülkemiz bizim sevdamız bayrağımızdır. Bu davaya gönül vermek isteyene herkese kapımız açıktır. Ülkemizin daha çok kalkınması ve refaha ulaşması için herkesi bu davaya sahip çıkmaya davet ediyorum.

BAŞKAN TOLTAR, HAYIRLI OLSUN DEDİ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ise yaptığı açıklama da "Partimizin kuruluşundan bu yana emek vermiş tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İlçe Başkanımız Osman Akbulut, Genel Merkezimiz ve İl Başkanlığımızın aldığı karar doğrultusunda göreve devam etmesi için alınan bu kararın öncelikle kendi şahsına ve sonrasında ilçemize ve ülkemize hayırlı omasını diliyorum.

DİLOVASI ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI

Belediye Başkanlığı görevine geldiğimizden bu yana geçen 3,5 yılda birçok seçim yaşadık. Allaha şükür olsun ki her seçimde alnımızın akıyla çıkmayı başardık. Partimiz her zaman ivme kazanarak yoluna devam etti. AK Parti iktidarı ile birlikte ülkemizde her geçen gün prestijli projeler ile daha da büyümeye devam etti. Ancak ülkemiz 15 Temmuz'da haince bir saldırı ile karşı karşıya kaldı. Ülkemizi kaosa sürükleyecek olan hain saldırı karşısında milli irade yine gücünü gösterdi ve ülkesine, bayrağına toprağına sahip çıktı. Aynı şekilde 15 Temmuz akşamı Dilovası'da üzerine düşeni yaptı ve bir anda binlerce vatandaşımız, kardeşimiz meydanda hainlere karşı cevabını kenetlenerek verdi. Ben tekrar tekrar halkımıza teşekkür etmek istiyorum.

 

HALKIMIZIN BİZE VERDİĞİ DESTEĞE LAYIK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

Bizde halkımızın bize verdiği desteğe layık olmak için çalışıyoruz. İlçe kongremizde de kenetlenen Dilovası halkının bir göstergesini ortaya koyacak bir liste ile yola çıkılacağına inanıyorum. Yapılacak olan listenin herkesi kucaklayacağına Dilovası halkının beklentilerine cevap vereceğine inanıyorum. Yeni arkadaşlarımız ile bundan sonrada Dilovası'na daha güzel hizmet yapacağımızı düşünerek kongremizin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Malum ülkemiz ve çoğrafyamız üzerinde kirli oyunlar oynanmaktadır. 15 Temmuz başarısız olsada kirli eller ülkemizde huzuru bozmak için sürekli yeni oyunlar oynamaya devam etmektedir. Bizler 2019 yılında Cumhurbaşkanlığı sistemine geçiş yapacağız. Onun için bizlere ve teşkilatlarımıza daha çok görev düşüyor. Bizler bundan sonra daha çok çalışacağız. Bizler ülkemiz için çalıştıkça halkımızında daha çok destek vereceğine inanıyorum. Bu davaya inanan bu dava için gecesini gündüzüne katan tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum."dedi. Başkan Toltar'ın konuşmasının ardından toplantı sona erdi.    

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akbulut, 'Biz, Büyük, Bir, Aileyiz',
Yorumlar
Haber Yazılımı