Haber Detayı
23 Temmuz 2009 - Perşembe 00:00
 
Başkan Dilovası na Bunu Yapma
Dilovası ile Tavşancıl sınırı arasında bulunan 2 bin dönüm arazi üzerine kurulması...
GÜNCEL Haberi
Başkan Dilovası na Bunu Yapma

          Dilovası ile Tavşancıl sınırı arasında bulunan 2 bin dönüm arazi üzerine kurulması planlanan Türkiye Mermerciler Kompleksi ve Borsası projesiyle ilgili  gazetemize çok ilginç bilgiler geliyor. Tüm detaylarını kamuoyuna aktardığı projenin düşünüldüğü arazinin Büyükşehir Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun Umredeyken ticaret alanı ilan edildiği ileri sürüldü.
          Kocaeli Milletvekili Eyüp Ayar ile Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman’ın da karşı çıktığı projenin planlandığı arazinin, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun 29 Mart seçimleri sonrası yorgunluğunu atmak için gittiği umredeyken ticaret alanı ilan edildiği belirtiliyor. Bir haftadır kamuoyunun gündeminde olan bu konuyla ilgili de Büyükşehir’den ses sada çıkmamasının perde arkasında bu olduğu  ve Büyükşehir’in işi geçiştirmeye çalıştığı iddia ediliyor.

          Bugün Gebze’ye gelecek olan Büyükşehir Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun bu konuyla ilgili zihinlerde oluşan soru işaretlerini giderilmesi için tatmin edici bir açıklama yapması isteniyor.


Kaynak: (H.D.) - Haber Dilovası Editör:
Etiketler: başkan, dilovası, na, bunu, yapma
Yorumlar
Haber Yazılımı