Haber Detayı
13 Temmuz 2009 - Pazartesi 00:00
 
DARISI DİLOVASI NIN BAŞINA
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şekerpınar ve Gebze Devlet Hastanesi arasında yaşanılan ulaşım sıkıntılarını gidermek için Şekerpınar – Gebze arasında yeni otobüs seferleri...
GÜNCEL Haberi
DARISI DİLOVASI NIN BAŞINA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şeker pınar ve Gebze Devlet Hastanesi arasında yaşanılan ulaşım sıkıntılarını gidermek için Şekerpınar – Gebze arasında yeni otobüs seferleri başlatacak. Şekerpınar Konutları ile Gebze Devlet Hastanesi arasında tek vasıtayla ulaşımı kolaylaştırmak için 1 adet araç ile bugün belediye otobüs seferlerine başlanılacak.

 

Evet, başlığı bu şekilde atmamızın sebebini çoğu okuyucularımız anlamıştır. Yaklaşık 40.000 nüfusu olan bir ilçe olmamıza rağmen Devlet hastanesine gitmek için 2 araç değiştirmemiz gerekirken Şekerpınar Komutlarından Gebze Devlet Hastanesine direk araç kalkması bizleri Şekerpınar halkı adına sevindirirken, Dilovası'nda yaşayanlar olarak bizler böyle bir hizmetten neden mahrum bırakılıyoruz acaba?

Mevcut belediye başkanını yaklaşık 9000 oyla seçen Dilovası ne zaman böyle hizmetlerden faydalanacaktır. Saat 22.00 sonra ulaşım olmadığı bir ilçede yaşamak gerçekten zor.

Zaten Diliskelesi Mahallesindeki ulaşım sıkıntısı dillere destan saatinde kalkmayan Halk Otobüsleri, Dilovası-Geze arasını 45 dakikada alan bir yolculuk zamanı, kırmızı ışıktan geçmeler birde bunun üstüne Kocaeli Büyükşehirde şikâyetler için kurulduğu söylenen nedense onlarca belki yüzlerce kere aranmasına rağmen sorunu çözmeyen UKM yetkilileri.

 Lütfen siyasiler halka verdiğiniz sözleri unutmayın Halkın hesap soracağı gün çabuk gelir.

 

Kaynak: (H.D.) - Haber Dilovası Editör:
Etiketler: darisi, dilovasi, nin, başina
Yorumlar
Haber Yazılımı