Haber Detayı
08 Haziran 2009 - Pazartesi 00:00
 
DENGE KİTAP KIRTASİYE AÇILDI
Dilovası büyük bir eksikliği giderecek Denge Kitap Kırtasiye Dilovası İstiklal Caddesinde açıldı.
GÜNCEL Haberi
DENGE KİTAP KIRTASİYE AÇILDI

Dilovası büyük bir eksikliği giderecek Denge Kitap Kırtasiye Dilovası İstiklal Caddesinde açıldı. Görkemli bir açılışla Dilovalılar ile buluşan Denge Kitap Evi Dilovası’nda yoğun ilgi gördü.

 

Protokolü Bir Araya Getirdi

Dilovası’nı kültürel anlamda geliştirme adına önemli bir yatırım olan Denge Kitap Evi ve Kırtasiye’nin açılışına Dilovası Kaymakamı Hasan Göç, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, İlçe Emniyet Müdürü Nuri Engin Okumuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Uyar, İlçe Müftüsü M. Resul Hasköyler, Kocaeli İŞ-KUR Müdürü Öztekin Kaşukçi, AK Parti İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, AK Parti Dilovası İlçe Yönetimi, İl, İlçe Meclis Üyeleri ve çok sayıda Dilovalılı katıldı.

 

 

Her Şey Var

Zengin ürün yelpazesi ile aradığınız her türlü kitabı bulabileceğiniz Denge Kitap Evinde 2. el kitap alımı ve satımı da yapılmakta. Dilovası’nda insanları okumaya heves edindirmek adına böyle bir yatırıma ihtiyaç duyulduğunu belirten Denge Kitap Evi ve Kırtasiye İşletme Sahibi Bilal Kocabay “Dilovası’nda bulunan bu eksiği gidermek istedim. Dilovası’na değer veriyorum ve buranın insanın bende özel bir yeri var. İnsanlar burada aradığı her çeşit kitabı bulabilir ve siparişini verebilir” dedi.

 

Dilovası’nda kitap fuarı açılacak

“Dilovası Okuyor” sloganı ile yola çıkan Denge Kitap Evi Dilovalılara 9 Haziran’da Dilovası Belediyesi önünde kitap fuarı açılacağının müjdesini verdi. Dengen Kitap Evi 9-30 Haziran arasında Dilovalıları, kitap fuarında ağırlayacağı çeşitli yazarlar ile imza gününde buluşturmayı hedefliyor. Amaçlarının Dilovası’nda okuma seviyesini arttırmak olduğunun altını çizen Kocabay “Amacımız okuyan öğrencilerimize kitap okumayı daha iyi bir şekilde aşılamaktır. “Dilovası Okuyor” sloganı ile bu amaçlarımıza ulaşacağız” diyerek yakında açılacak kitap fuarının müjdesini Dilovalılara verdi.

Kaynak: (H.D.) - Haber Dilovası Editör:
Etiketler: denge, kitap, kirtasiye, açildi
Yorumlar
Haber Yazılımı