Haber Detayı
17 Temmuz 2009 - Cuma 00:00
 
Kaymakam Hasan Göç,Çayırova da
Dilovası Kaymakamı Hasan Göç, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’ı makamında ziyeret etti.
GÜNCEL Haberi
Kaymakam Hasan Göç,Çayırova da

         Dilovası  Kaymakamı Hasan Göç, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’ı makamında ziyeret etti.Kaymakam Göç, Belediye Başkanı Akbaş’tan projeleri ve ilçenin durumu hakkında bilgiler aldı.

         Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, gelecek nesillere kalıcı eserler bırakmak istediklerini nitelendirirken, “Her geçen gün nüfus ve yapılaşma anlamında büyüyen ilçemiz genç nesil açısından da iyi bir potansiyele sahip. Bu nedenle çocuklarımıza ve gençlerimize iyi ve işlevsel yatırımlar bırakmak zorundayız. Sanayi, ulaşım yolları, çevresel ve çehresel görünüm gibi birçok alanda büyüyen Çayırova’mız her bir alanda gelişecek ve Kocaeli’nde etkin bir rol oynayacak duruma gelecektir. İlçemizin gelişmesi açısından hayata geçirmek istediğimiz projelerimiz var bunları sırasıyla yerine getirerek ilçemizi modern bir kent görünümüne kavuşturacağız” dedi.

             Engelli vatandaşların montaj ve parça imalatı yaptığı ENİŞMER’e Dilovası Kaymakamı Hasan Göç ve Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, bir ziyaret gerçekleştirdi. 600 metrekarelik yerinden, 1100 metrekarelik yere taşınan ENİŞMER’in yapısal anlamda daha da geliştirilmesi için çalışmaların devam edeceğini belirten başkan Akbaş, “Engelliler İş Merkezi’nin büyümesinin yanı sıra engelli vatandaşlarımıza yönelik yeni arayışlar içerisinde bulunacak ve engellimize sahip çıkacağız. Sosyal projelerimizi gerçekleştirmek adına fizibilite çalışmaları yapıyoruz. İlçemiz insanını 7’den 70’e kucaklayacak projeler için çalışmalarımız sürdürülüyor. Bu manada her zaman halkımızın yanında olacak, vatandaşlarımızın faydasına olan yeni projeleri ve çalışmaları gerçekleştireceğiz” dedi.
Kaynak: (H.D.) - Haber Dilovası Editör:
Etiketler: kaymakam, hasan, göççayırova, da
Yorumlar
Haber Yazılımı