Haber Detayı
20 Temmuz 2009 - Pazartesi 00:00
 
Necmettin Bitlis, Dilovasındaki çiftliğinde
Polisanın yönetim kurulu başkanı olan Necmettin Bitlis, Dilovasındaki çiftliğinde Gebze ve Kocaelinin önemli isimlerini ağırladı.
GÜNCEL Haberi
Necmettin Bitlis, Dilovasındaki çiftliğinde

Geleneksel Polisan Yaz Pikniği yapıldı. Polisan Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, konuklarını Dilovası'ndaki çiftliğinde ağırladı

Polisan Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis'in ev sahipliğinde düzenlenen pikniğe Kocaeli Valisi Gökhan Sözer, eski İçişleri Bakanı olan AKP İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, AKP Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP İl Başkanı Zeki Aygün, Gebze Kaymakamı Salih Karabulut, Gebze Tİcaret Odası Başkanı Nail Çiler, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, iş adamları ve sanayiciler katıldı. Türk Sanat Müziği'nin sevilen sesi sanatçı Hüner Coşkuner'in sahne aldığı piknik nezih bir ortam ve temiz bir havada gerçekleşti. Piknikte ağırlıklı olarak çevre konuşuldu.  Yemeğin açılış konuşmasını yapan işadamı Necmettin Bitlis, yılda bir gün de olsa bu alanda bir araya gelmeye büyük önem verdiklerini ve bundan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Kaynak: (H.D.) - Haber Dilovası Editör:
Etiketler: necmettin, bitlis, dilovasındaki, çiftliğinde
Yorumlar
Haber Yazılımı