Haber Detayı
25 Haziran 2017 - Pazar 23:15
 
Sosyal Medyadaki Çağrıya Duyarsız Kalmadılar
154 Nolu Taşıyıcılar Koperatifi Başkanı Osman Aktaş, Başkan Yardımcıları Mevlüt Kaya ve Metin Daşdemir, Diliskelesi mahallesi Dilovası İlkokulunun tüm iç dış boya masraflarını karşılayacağını açıkladı.
KÜLTÜR Haberi
Sosyal Medyadaki Çağrıya Duyarsız Kalmadılar

Dilovası Belediyesi Meclis üyesi Cemil Daşdemir’in geçtiğimiz gün sosyal medyadan paylaştığı destek çağrısına duyarsız kalmayan 154 Nolu Taşıyıcılar Koperatifi Başkanı Osman Aktaş, Başkan Yardımcıları Mevlüt Kaya ve Metin Daşdemir okulun tüm iç dış boya masraflarını karşılayacağını açıkladı.


GÖNÜLLERİ FETH ETTİ


Kurulduğu günden bu yana Dilovası’nda eğitimden spora, camilerden derneklere kadar bir çok alanda yaptığı yardımlar ile adından sıkça söz ettiren Dilovası 154 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi şimdi de Diliskelesi’nde bulunan Dilovası İlköğretim Okulu’nun tüm iç dış boya masraflarını karşılayarak yine gönülleri feth etti.


İLÇEMİZİN BÜYÜMESİNE KATKI SUNMAK GÖREVİMİZ


Dilovası’nın en eski okullarından biri olan Dilovası İlköğretim Okulunun tüm iç ve dış boya masraflarını karşılayacağını açıklayan Dilovası S.S. 154 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Osman Aktaş, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklama da “Biz bu kentte ekmek yiyor bu kentte yaşıyoruz. Kooperatif olarak kurulduğumuz günden bu yana ilçemizin en başta eğitim olmak üzere cami, dernek ve spora duyarsız kalmamız mümkün değildir. İlçemizin kalkınmasına büyümesine her zaman destek vermek görevimizdir. Kooperatif olarak her geçen gün büyümemizin en büyük faktörlerinden biriside ilçemizde ve bölgemizde kooperatifimize duyulan saygı ve sevgidir. Biz de bu saygı ve sevgiye karşılık sosyal sorumluluk kapsamında üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sosyal, Medyadaki, Çağrıya, Duyarsız, Kalmadılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı