Haber Detayı
14 Temmuz 2009 - Salı 00:09
 
Yeniden Merhaba
Yeniden Merhaba
GÜNCEL Haberi
Yeniden Merhaba

 

 

Takip eden dostlarımız hatırlayacaklardır, sizlerle bu köşede kısa bir süreliğine de olsa buluşmuş ve bu vesileyle hasbihal imkânı bulmuştuk. İlkyazımızın konusu, o günlerde bütün şiddetiyle Gazze?de devam eden İsrail soykırımı üzerine idi. Seçim öncesinde sitemizdeki yeni düzenlemeler sebebiyle ara verdik.

 

Bu süre içerisinde sizlerle paylaşmak istediğimiz birçok gelişme oldu. Bu hususların çoğu artık güncelliğini yitirmiş bulunmaktadır. Ama aradan zaman geçmesine rağmen bugün kaleme alınabilecek birbirinden önemli hususlar var.

 

Kısa sürede bitmesini umduğumuz site yenileme işlemi editörlerimizin tembelliği yüzünden J epey bir zaman aldı. Geldiğimiz noktada hala eksikler var, tam anlamıyla oturmuş değil. Sitemizin çok daha dinamik, sürekli güncellenen bir site olmasını dört gözle bekliyoruz editörlerimizden.

 

Doğrusu yazı yazmamız konusunda ısrarlara rağmen, işlerimizin yoğunluğundan dolayı biz de biraz ağırdan aldık. Bugün sevgili editörümüzün sayfaya resmimizi de koyduğunu görünce selamlama mahiyetinde kısa bir yazı da olsa yazmak icap etti.

 

Hem göstermiş olduğu kadirşinaslıktan dolayı bu sayfanın emektarı, sevgili kardeşim Nihat Kocabay?a teşekkür etmek, hem de bundan sonraki yazılarımızda gündemimize alacağımız hususları büyük bir memnuniyetle paylaşacağım siz değerli dostlarımıza yeniden merhaba demek için?

 

Önümüzdeki günlerde Dilovası ilçemizin gündemindeki konular başta olmak üzere kalemimiz yettiğince, gücümüz elverdiğince yazılarımızı sizlerle paylaşacağız ve yorumlarınızı, katkılarınızı bekleyeceğiz?

 

Hoşça kalın?

 

Kaynak: (H.D.) - Haber Dilovası Editör:
Etiketler: yeniden, merhaba
Yorumlar
Haber Yazılımı